O MNIE

KIM JESTEM I CO ROBIĘ

Kilka słów o mnie

Opierając się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oferuję Państwu  kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz łącząc profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z oryginalnością i funkcjonalnością proponowanych rozwiązań. Stawiając na pierwszym miejscu satysfakcję klientów, dopasowuję prezentowane pomysły projektowe do ich wytycznych i oczekiwań.  tworzę przyjazną przestrzeń, która będzie służyć potrzebom użytkowników.

Łącząc kreatywne i świeże podejście z potrzebami klienta, dążę do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcji i nowoczesnym stylu. Wiem, że dzięki doświadczeniu, posiadanej wiedzy i wypracowanym standardom obsługi klienta, jestem w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę.

Projektowanie wnętrz to proces, w którym mogę zaproponować dużo więcej niż tylko aranżację przestrzeni. pragnę nadawać tworzonym wnętrzom unikalny klimat, kreować miejsce dla Ciebie, twój azyl.

Skontaktuj się ze mną

 Wyróżnienie otrzymane w  2020 roku

dla

Najlepiej ocenianej i najczęściej polecanej projektantki wnętrz w Suwałkach

 PORTFOLIO

PROJEKTY, Z KTÓRYCH JESTEM DUMNA

Wsłuchując się w potrzeby klientów, kreuję indywidualne rozwiązania. Korzystając z posiadanej wiedzy, kreatywności tworzę wyjątkowe projekty wnętrz a ich unikalny charakter wynika z pełnej personalizacji.

Etapy pracyUmów się na projekt

 USŁUGI

W CZYM JESTEM DOBRA

Pomysły

Wszystko zaczyna się od pomysłu, dlatego projektowanie wnętrz rozpoczynamy od spotkania z klientem.

Materiały

Spośród niezliczonej ilości materiałów wybierzemy te, które nadadzą charakteru projektowanym wnętrzom.

Wizualizacje

Od początku współpracy nasz klient zapoznaje się z charakterem projektowanych wnętrz.

Realizacja

Jeżeli potrzebne jest większe wsparcie, możemy pomóc realizując usługę projektu z nadzorem “pod klucz”.

JAK PRACUJĘ

ETAPY POWSTAWANIA PROJEKTU

Przed przystąpieniem do pierwszego etapu prac nalezy poznać oczekiwania i gust inwestora. służy do tego specjalna ankieta pozwalająca na dokładną analizę Państwa potrzeb i upodobań estetycznych. Jeśli Państwa czas na to pozwala zgromadzone w ten sposób informacje omawiamy szczegółowo na spotkaniu w biurze lub na miejscu inwestycji.

Na pierwszym etapie prac przygotowywane są 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza. Na bazie tych propozycji oraz Państwa uwag powstają korekty i ostateczny układ funkcjonalny wnętrza. po zaakceptowaniu finalnego układu przechodzimy do etapu przygotowania poglądowych wizualizacji komputerowych.

Każdy etap prac i każda korekta są przesyłane do Państwa mailowo i omawiane w trakcie spotkań w pracowni lub drogą internetową. Dobór i prezentacja proponowanych materiałów wykończeniowych, przebiega równocześnie z pracami nad wizualizacjami lub następuje bezpośrednio po akceptacji ich finalnej wersji.

Akceptacja proponowanych rozwiązań kończy procesu kreowania wnetrza. W oparciu o wypracowaną koncepcję przygotowuję szczegółowy projekt wykonawczy (w zależności od wybranej formy współpracy). projekt wykonawczy składa się z rysunków technicznych – zwymiarowanych rzutów, rysunków mebli i innych indywidualnie projektowanych elementów wyposażenia. Równocześnie z dokumentacją techniczną przygotowuję wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. inwestor otrzymuje spis zastosowanych materiałów, ilośći poszczególnych materiałów potrzebnych do wykończenia wnętrza (np. płytki ceramicze), oraz opis i dostępność zastosowanych elementów dekoracyjnych.

Przeciętny czas przygotowania gotowej dokumentacji projektowej od momentu akceptacji finalnej koncepcji wynosi około 2-3 tygodni.

na życzenie klienta przedstawiam wycenę wykonania wszelkich prac jak i indywidualnie zaprojektowanych dla Państwa elementów wyposażenia, w tym mebli, przygotowaną przez sprawdzonych wykonawców.

W przypadku Państwa decyzji o potrzebie wsparcia autorskiego w procesie remontu czy budowy mogę zaproponować różne jego formy, począwszy od podstawowych konsultacji na miejscu inwestycji i czuwania nad spójnością prac realizacyjnych z wizją projektową po przejęcie pełnej koordynacji.

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Gdzie jesteśmy

Informacje kontaktowe

Adres:

IR_IDEA

Studio Aranżacji Wnętrz Izabela Rojsza

ul. Waryńskiego 26

16-400 Suwałki

NIP:844-21-76-415

REGON:368159652

telefon:

+48 514-791-354

Email:

biuro@iridea.pl